

Kommentek
Re: Auschwitz
|
16:14 Sze, 16 Júl 2025
|
Sajnos nem.
|
Auschwitz
|
16:10 Sze, 16 Júl 2025
|
Kedves Marci!
Nem lehet megvásárolni a magyar nyelvű idegenvezetés anyagát akár pdf,...
|
Re: Auschwitz
|
15:49 Sze, 16 Júl 2025
|
De lehet. Nálunk a Programok menüpontban leled az egyéni látogatás leírását. Mondjuk, ha...
|
Re: Auschwitz
|
15:43 Sze, 16 Júl 2025
|
Köszönöm a válaszát! A https://visit.auschwitz.org/ oldalon venném a belépőjegyet, de ha...
|
Re: Auschwitz
|
15:33 Sze, 16 Júl 2025
|
Kedves Viki!
A fülesben élőben az idegenvezetőt hallod. Ha lengyel túra, akkor lengyelül....
|
|
IDEGENVEZETÉSEK A RÉGIÓBAN
|
|
Az orawkai Keresztelő Szt. János... 2012 április 21 11:30
A hely a magyar kultúrtörténet igazi gyöngyszeme - az 1650-ben épített fatemlomocskát egy-két kivételtől eltekintve az összes magyar szent és boldog képe díszíti. Az egyedülálló épületet festményeivel együtt kiváló állapotban őrzik és ápolják a helyiek, és 2011 óta a turisták számára is látogatható. Zakopaneban járva egy kis kitérővel könnyen megtekinhető.
|
|
Archívum
|
(1-1)
|
|
Üdvözlünk Kedves Látogató!
Krakkó Közép-Európa egyik legszebb és legérdekesebb városa. Rengeteg magyar turista fordul itt meg egész évben, és sokszor szembesülünk azzal, hogy magyarul kevés információ érhető el a városról.
Ezért aztán hosszas tervezés után megálmodtuk ezt az oldalt Nektek. Szeretnénk egy aktív, érdekes, de leginkább is a hasznotokra váló oldallal megajándékozni Titeket. Így hát csokorba szedjük a legfrisebb, legjobb és nem utolsó sorban legfinomabb ajánlatokat, hogy ne maradjatok le semmiről, hogy krakkói utatok érdekes és szórakoztató legyen.
Csapatunk:
Gabi, Marci, Panka és Ákos
KrakkoInfo.hu

|
HASZNOS LINKEK

|
|